






Gorzowska akcja Zbieramy Banery znana jest już w całej Polsce. Właśnie uszyto nową partię toreb. Jest w czym wybierać.
O akcji Zbieramy Banery mówiły telewizje ogólnopolskie. Zaczęło się od banerów wyborczych Jacka Wójcickiego. Coraz więcej chętnych zgłasza się do współpracy. W minionym tygodniu do akcji dołączyła Stal Gorzów. Cel jest szczytny, bo chodzi o pomoc w zorganizowaniu wyjazdu dzieci z Gorzowskiego Pogotowia Opiekuńczego.
- Właśnie dostaliśmy nowe torby z akcji Zbieramy Banery. Zapraszamy do naszego infoKiosku w Galerii ASKANA. Jedna zakupiona torba w kwocie co najmniej 39 zł to jedna dodana cegiełka do wyjazdu dla dzieci z Gorzowskiego Pogotowia Opiekuńczego - mówi szef fundacji Ad Rem Kamil Czerwiński.
Dodajmy, że koszt wyjazdu dla jednego wychowanka wynosi 300 zł.
Wspierając akcję, staniemy się również współtwórcami nowego trendu w modzie, który stawia na ekologię, dając wykorzystanym materiałom drugie życie.
redakcja
foto Ad Rem
« | marzec 2023 | » | ||||
P | W | Ś | C | P | S | N |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |